مجید محسنی مجد:

نباید تسلیم مشکلات اقتصادی شد/ طرح سرمایه‌گذاری در شرکت بهپاک نهایی شد

امروز مشکلات اقتصادی نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته اما یا باید تسلیم آن شد و یا آنکه به دنبال راهکارهای اثر بخش باشیم تا حقوق ذینفعان مجموعه را که امانتی است دست ما به درستی پاسداری کنیم و به منزل مقصودش برسانیم.

اخبار بازار ایران – مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر در حاشیه انعقاد تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و گروه سرمایه‌گذاری توسعه ملی با اعلام لزوم اتخاذ استراتژی نو در جهت توسعه اقتصادی پایدار و استفاده از ظرفیت‌های موجود و بهره‌مندی از مقوله هم‌افزایی و ایجاد اشتغال گفت: طرح سرمایه‌گذاری در شرکت بهپاک با بررسی‌های متعدد کارشناسان و ارائه راه‌کارهای مناسب در دستور کار قرار گرفت و امروز بعد از برگزاری نشست‌های متعدد به ثمر نشست و انشاالله شاهد خبرهای خوبی در آینده نزدیک خواهیم بود.
مجید محسنی مجد تصریح کرد: این شرکت با سابقه طولانی خود قادر به تولید 90 هزار تن روغن خام سویا، کلزا و آفتابگردان است و تا به حال با فروش روغن خام به شرکت‌های تصفیه حداقل سود را دریافت می‌کرد، اما امروز با امضای این تفاهم‌نامه ارزشمند خطوطی احداث خواهد شد که قابلیت تصفیه 350 تن روغن در روز را خواهد داشت.
مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر وابسته به گروه سرمایه‌گذاری توسعه ملی، با ابراز خرسندی از این رویداد، آن را نقطه عطفی برای گروه دانست و اظهار کرد: امروز مشکلات اقتصادی نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته اما یا باید تسلیم آن شد و یا آنکه به دنبال راهکارهای اثر بخش باشیم تا حقوق ذینفعان مجموعه را که امانتی است دست ما به درستی پاسداری کنیم و به منزل مقصودش برسانیم. اما شاید بعضی از کارشناسان اقتصادی مطالب دیگری را ارائه کنند و نظرشان بر آن باشد که توجیه اقتصادی چشمگیری در شرایط کنونی نداشته باشد، اما ما با توجه به این مطالب و دقت در آنها در مرحله نخست مفتخریم که اشتغالزایی انجام دادیم و بعد امیدواریم که تحریم‌ها و موانع پیش رو نیز مرتفع خواهد شد.
وی با اشاره به سابقه درخشان این شرکت گفت: زمینی که در شهرک صنعتی بهشهر در نظر گرفته شده، در مسیر بندر امیرآباد است و به عنوان بندر واردکننده دانه‌های روغنی و روغن خام از کشورهای حوزه CIS، می‌تواند مکانی مناسب جهت نصب و راه‌اندازی این کارخانه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *