تحلیل شرایط روز اصناف

اصناف به خواب نامحدود رفت

اصناف با داشتن بیش از سه میلیون واحد صنفی مجاز و غیر مجاز جزو بزرگترین گروه اقتصادی کشور در حال حاضر است زیرا با غفلت و درگیری میدانی روسای اتحادیه های صنفی که برای تامین منفعت شخصی و صندلی ریاست پی هم هستند تا چند ماه دیگر اصناف به شدت کوچ خواهد خواهد ماند به گونه ای که از اصناف فقط نامش را به یدک می کشند.

اخبار بازار ایران واقعیت این است که در حال حاضر کرونا بیشتر از هر زمان دیگر بی تدبیری و نا اگاهی متصدیان واحدهای صنفی را از عملکرد روسای اتحادیه های که انتخاب کردند را به رخ کشید و این انتخابات ها منجر به ورشکستگی متصدیان واحدهای صنفی شد چرا؟

آیا مهمتر از اینکه هیات رییسه اتاق ها و بخصوص اتاق اصناف تهران و ایران در پی حفظ صندلی هایشان  واحدهای صنفی را پله قراردادند و حالا هیچ را نصیب مردم کردند.

مدیران اصناف به خواب نامحدود رفته و خودشان را هم به خواب زده اند. دیگر نمی شود کاری برایشان کرد . جور اصناف را بسیج اصناف کشور به دوش می کشد وبا برگزاری نشست ها و جلسات در صدد کنترل بازار است تا کمی از مشکلات نامحدود مردم ناشی از عملکرد اصناف کم شود تا جلوی گرانفروشی و احتکار در  انبار های اصناف گرفته شود. اگر بسیج نبود چه ارگانی باید جور اصناف را می کشید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *